Vale Hizmeti
Diğer Hizmetler

Vale Hizmeti

Müşterilerimizin servisimizi ziyaret etmeden hizmet almasını sağlayan vale hizmeti firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Özel olarak eğitim almış olan güvenilir çalışanlarımız aracınızı adresinizden teslim alarak servisimize getirmekte ve tamirat işlemlerinin son bulmasının ardından tekrar sizlere teslim etmektedir. Bu sayede aracınızı servisimize getirme derdinden kurtulabilir ve günlük işlerinize rahatlıkla vakit ayırabilirsiniz. Tamirat işlemi içerisinde arıza tespiti konusunda da son derece pratik bir şekilde çalışan firmamız aracınızı sizlere kısa bir süre içerisinde teslim ederek aracınıza ihtiyacınız olan süreyi de göz önünde bulunduracaktır.

Servis Vale Hizmeti

Servis vale hizmeti sayesinde aracınız ile servisimizde kaybedeceğiniz vakitten kurtulmuş olursunuz. Adresinize kadar gelen vale görevlilerimiz aracınızı sizden teslim alarak servisimize getirmektedir. Aracınızda meydana gelen arızanın tespitinin ve tamirinin ardından valelerimiz aracınızı tekrar sizlere teslim etmektedir. Yakın bölge içerisinde sağladığımız bu hizmet sayesinde müşterilerimizin servisimizde geçireceği zamanı sıfıra indiriyoruz. Arıza tespiti ve tamiri konusunda da son derece pratik bir şekilde çalışan firmamız aracınızı sizlere mümkün olan en kısa sürede teslim edecektir. Aracınız konusunda bilgi almak ve arızanın hangi kısımda bulunduğunu öğrenmek isterseniz servisimizi arayabilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Servisimiz aracınızı sizlere teslim ettikten sonra gerekli raporları sizlere iletecektir. Raporlar içerisinde aracınız için hangi işlemlerin yapıldığını ve hangi parçaların değiştirildiğini rahatlıkla görebilirsiniz. Aracınızı kullanırken herhangi bir problem ile karşılaşmanız halinde servisimizden teknik destek alarak problemi çözebilirsiniz.

Güvenilir Vale

Servislerimiz için vale hizmeti sunan sayılı firma arasında bulunmaktayız. Aracınızda meydana gelen arıza ve problemler nedeni ile servisimizi ziyaret etmeniz gerektiğinde vale hizmetimizden sorunsuz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Vale görevlilerimiz aracınızı sizden teslim alarak sorunsuz bir şekilde servisimize kadar getireceklerdir. Bu sayede aracınız ile servisimize gelerek kaybedeceğiniz zamandan kurtulmuş olursunuz. Valelerimiz aracınızın tamir işlemi tamamlandıktan sonra tekrar sizlere ulaştıracak ve sizleri bu yükten kurtarmış olacaklardır. Sayılı firma içerisinde yer alan vale hizmeti servisimiz tarafından sizlere sağlanmaktadır. Özel olarak eğitim alan valelerimiz trafik içerisinde güvenilir bir şekilde aracınızı sizlere teslim etmektedir. Autorite Bosch Car Service olarak Maslak Vale Hizmeti, Oto Servis Vale Maslak olarak vale hizmetimizle sizlere değerli vaktinizi kendinize ayırmanız için aracınızı sizden teslim alıyoruz.

İlgili Konular

Sürüş Güvenliği Sistemleri ve Bakım Onarım

Sürüş Güvenliği Sistemleri ve Bakım Onarım

Araçlardaki güvenlik sistemleri hakkında sürücüler yeterli bilgiye sahip olmalıdır. Araçlarda kazaları önlemeye yönelik güvenlik sistemleri ve kaza anında sürücünün yaşamını korumaya yönelik güvenlik sistemleri kullanılır. Aracın güvenliğini sağlayan pek çok güvenlik sistemi vardır. Bu güvenlik sistemlerinin her birinin ise farklı özelliği vardır. Araçların güvenlik sistemlerinin düzenli olarak bakım ve onarımının yaptırılması hayati önem taşır. Aksi takdirde olası bir kaza anında daha büyük can ve mal kayıpları yaşanabilir.

Rehbere git

Kış Lastiğinin Faydaları Nelerdir

Autarite Bosch Car Servis firması yetkili olarak mekanik bakım ve onarım, hasar onarımı, oto ekspertiz, tamir, bakım, parça değişimi ve dezenfektasyon gibi bir araç servisinde bulunan bütün Hizmetleri vermektedir. Ayrıca kurumsal olarak anlaşmalı olduğu filo ve sigorta şirketleri bulunmaktadır.

Rehbere git
Kış Lastiğinin Faydaları Nelerdir
Araçların Kış Bakımı Nasıl Yapılır

Araçların Kış Bakımı Nasıl Yapılır

Çok sevdiğiniz arabanızı kışın zorlu şartlarına karşı korumak ve güvenli sürül keyfi yaşamak için aracınızın kış bakımını yaptırmanız gerekir. Peki araç kışa nasıl hazırlanır?, Kış bakımı nasıl yapılır? sizler için derledik. Kış için arabada yapılması gereken bazı hazırlıklar vardır. Bosh Car Service, yetkili servisi profesyonel bir şekilde, araç bakım, onarım, mekanik bakım, hasar onarım, oto ekspertiz, parça değişimi, tamir ve dezenfektasyon işlemlerini yapar. Aynı zamanda bu yetkili sevisin anlaşmalı olarak hizmet sunduğu anlaşmalı filo ve sigorta şirketleri de bulunuyor...

Rehbere git

Araçların Akü Bakımı Nasıl Yapılır

Akülerin uzun ömürlü olması ve uzun bir süre işlevini yerine getirebilmesi için periyodik olarak bakımının yapılması gerekir. Akü bakımını yaptırmadığınız zaman aracınızın performansını düşürebileceği gibi yolda kalmanıza da sebebiyet verebilir. Dilerseniz serviste akü bakımını yaptırabileceğiniz gibi bazı küçük adımları takip ederek akü bakımınızı kendiniz de yapabilirsiniz. Akünün zayıfladığını anlamak için periyodik olarak bakımını yaptırmanız gerekir. Yeni nesil bir otomobile sahipseniz akünün üzerinde bir gösterge göreceksiniz. Göstergenin yeşil renk olması aracınızda ...

Rehbere git
Araçların Akü Bakımı Nasıl Yapılır