Vale Hizmeti
Diğer Hizmetler

Vale Hizmeti

Müşterilerimizin servisimizi ziyaret etmeden hizmet almasını sağlayan vale hizmeti firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Özel olarak eğitim almış olan güvenilir çalışanlarımız aracınızı adresinizden teslim alarak servisimize getirmekte ve tamirat işlemlerinin son bulmasının ardından tekrar sizlere teslim etmektedir. Bu sayede aracınızı servisimize getirme derdinden kurtulabilir ve günlük işlerinize rahatlıkla vakit ayırabilirsiniz. Tamirat işlemi içerisinde arıza tespiti konusunda da son derece pratik bir şekilde çalışan firmamız aracınızı sizlere kısa bir süre içerisinde teslim ederek aracınıza ihtiyacınız olan süreyi de göz önünde bulunduracaktır.

Servis Vale Hizmeti

Servis vale hizmeti sayesinde aracınız ile servisimizde kaybedeceğiniz vakitten kurtulmuş olursunuz. Adresinize kadar gelen vale görevlilerimiz aracınızı sizden teslim alarak servisimize getirmektedir. Aracınızda meydana gelen arızanın tespitinin ve tamirinin ardından valelerimiz aracınızı tekrar sizlere teslim etmektedir. Yakın bölge içerisinde sağladığımız bu hizmet sayesinde müşterilerimizin servisimizde geçireceği zamanı sıfıra indiriyoruz. Arıza tespiti ve tamiri konusunda da son derece pratik bir şekilde çalışan firmamız aracınızı sizlere mümkün olan en kısa sürede teslim edecektir. Aracınız konusunda bilgi almak ve arızanın hangi kısımda bulunduğunu öğrenmek isterseniz servisimizi arayabilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Servisimiz aracınızı sizlere teslim ettikten sonra gerekli raporları sizlere iletecektir. Raporlar içerisinde aracınız için hangi işlemlerin yapıldığını ve hangi parçaların değiştirildiğini rahatlıkla görebilirsiniz. Aracınızı kullanırken herhangi bir problem ile karşılaşmanız halinde servisimizden teknik destek alarak problemi çözebilirsiniz.

Güvenilir Vale

Servislerimiz için vale hizmeti sunan sayılı firma arasında bulunmaktayız. Aracınızda meydana gelen arıza ve problemler nedeni ile servisimizi ziyaret etmeniz gerektiğinde vale hizmetimizden sorunsuz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Vale görevlilerimiz aracınızı sizden teslim alarak sorunsuz bir şekilde servisimize kadar getireceklerdir. Bu sayede aracınız ile servisimize gelerek kaybedeceğiniz zamandan kurtulmuş olursunuz. Valelerimiz aracınızın tamir işlemi tamamlandıktan sonra tekrar sizlere ulaştıracak ve sizleri bu yükten kurtarmış olacaklardır. Sayılı firma içerisinde yer alan vale hizmeti servisimiz tarafından sizlere sağlanmaktadır. Özel olarak eğitim alan valelerimiz trafik içerisinde güvenilir bir şekilde aracınızı sizlere teslim etmektedir. Autorite Bosch Car Service olarak Maslak Vale Hizmeti, Oto Servis Vale Maslak olarak vale hizmetimizle sizlere değerli vaktinizi kendinize ayırmanız için aracınızı sizden teslim alıyoruz.

İlgili Konular

Klima Gazı Kontrolü ve Değişimi

Klima Gazı Kontrolü ve Değişimi

Araç kliması, piyasada bulunan yeni araçlar ve eski araçların büyük çoğunluğunda bulunan bir özelliktir. Ancak, çoğu zaman araç bakımları yapılsa da, klimalar bu bakımda çoğu zaman bu bilinmezlikten kaynaklı geri planda kalırlar. Ne kadar önemli olduğu ve bakımının düzenli yapılması gerektiği çok bilinmeyen bir gerçektir. Hatta çoğu araç kullanıcısı klimanın nasıl çalıştığı konusunda dahi bir fikir sahibi değildir.

Rehbere git

Kış Lastiğinin Faydaları Nelerdir

Autarite Bosch Car Servis firması yetkili olarak mekanik bakım ve onarım, hasar onarımı, oto ekspertiz, tamir, bakım, parça değişimi ve dezenfektasyon gibi bir araç servisinde bulunan bütün Hizmetleri vermektedir. Ayrıca kurumsal olarak anlaşmalı olduğu filo ve sigorta şirketleri bulunmaktadır.

Rehbere git
Kış Lastiğinin Faydaları Nelerdir
Araçların Kış Bakımı Nasıl Yapılır

Araçların Kış Bakımı Nasıl Yapılır

Çok sevdiğiniz arabanızı kışın zorlu şartlarına karşı korumak ve güvenli sürül keyfi yaşamak için aracınızın kış bakımını yaptırmanız gerekir. Peki araç kışa nasıl hazırlanır?, Kış bakımı nasıl yapılır? sizler için derledik. Kış için arabada yapılması gereken bazı hazırlıklar vardır. Bosh Car Service, yetkili servisi profesyonel bir şekilde, araç bakım, onarım, mekanik bakım, hasar onarım, oto ekspertiz, parça değişimi, tamir ve dezenfektasyon işlemlerini yapar. Aynı zamanda bu yetkili sevisin anlaşmalı olarak hizmet sunduğu anlaşmalı filo ve sigorta şirketleri de bulunuyor...

Rehbere git

Araç İçi Dezenfeksiyon Yaptırmanın Faydaları

Dezenfeksiyon her alanda eksiksiz bir şekilde yapılması gereken bir işlemdir. Hangi sektörde iş yaptığınızın bir önemi olmaksızın bu işlem neredeyse hayati bir önem taşıyor. Özellikle her gün kullanmakta olduğunuz araçlar için bu işlem ilaç niteliğindedir. Dezenfeksiyon yapılmayan bir araç sağlıksız bir ortam demektir. Bu da elbette ki araç içinde geçireceğiniz zaman diliminde hasta olma riskinizi katlayarak yükseltiyor. Bu sebeple aracınızın yeterince temiz olduğundan emin olmak zorundasınız. Sıradan temizleme işlemleri her zaman için yeterli bir uygulama değildir. Bu...

Rehbere git
Araç İçi Dezenfeksiyon Yaptırmanın Faydaları