Vale Hizmeti
Diğer Hizmetler

Vale Hizmeti

Müşterilerimizin servisimizi ziyaret etmeden hizmet almasını sağlayan vale hizmeti firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Özel olarak eğitim almış olan güvenilir çalışanlarımız aracınızı adresinizden teslim alarak servisimize getirmekte ve tamirat işlemlerinin son bulmasının ardından tekrar sizlere teslim etmektedir. Bu sayede aracınızı servisimize getirme derdinden kurtulabilir ve günlük işlerinize rahatlıkla vakit ayırabilirsiniz. Tamirat işlemi içerisinde arıza tespiti konusunda da son derece pratik bir şekilde çalışan firmamız aracınızı sizlere kısa bir süre içerisinde teslim ederek aracınıza ihtiyacınız olan süreyi de göz önünde bulunduracaktır.

Servis Vale Hizmeti

Servis vale hizmeti sayesinde aracınız ile servisimizde kaybedeceğiniz vakitten kurtulmuş olursunuz. Adresinize kadar gelen vale görevlilerimiz aracınızı sizden teslim alarak servisimize getirmektedir. Aracınızda meydana gelen arızanın tespitinin ve tamirinin ardından valelerimiz aracınızı tekrar sizlere teslim etmektedir. Yakın bölge içerisinde sağladığımız bu hizmet sayesinde müşterilerimizin servisimizde geçireceği zamanı sıfıra indiriyoruz. Arıza tespiti ve tamiri konusunda da son derece pratik bir şekilde çalışan firmamız aracınızı sizlere mümkün olan en kısa sürede teslim edecektir. Aracınız konusunda bilgi almak ve arızanın hangi kısımda bulunduğunu öğrenmek isterseniz servisimizi arayabilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Servisimiz aracınızı sizlere teslim ettikten sonra gerekli raporları sizlere iletecektir. Raporlar içerisinde aracınız için hangi işlemlerin yapıldığını ve hangi parçaların değiştirildiğini rahatlıkla görebilirsiniz. Aracınızı kullanırken herhangi bir problem ile karşılaşmanız halinde servisimizden teknik destek alarak problemi çözebilirsiniz.

Güvenilir Vale

Servislerimiz için vale hizmeti sunan sayılı firma arasında bulunmaktayız. Aracınızda meydana gelen arıza ve problemler nedeni ile servisimizi ziyaret etmeniz gerektiğinde vale hizmetimizden sorunsuz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Vale görevlilerimiz aracınızı sizden teslim alarak sorunsuz bir şekilde servisimize kadar getireceklerdir. Bu sayede aracınız ile servisimize gelerek kaybedeceğiniz zamandan kurtulmuş olursunuz. Valelerimiz aracınızın tamir işlemi tamamlandıktan sonra tekrar sizlere ulaştıracak ve sizleri bu yükten kurtarmış olacaklardır. Sayılı firma içerisinde yer alan vale hizmeti servisimiz tarafından sizlere sağlanmaktadır. Özel olarak eğitim alan valelerimiz trafik içerisinde güvenilir bir şekilde aracınızı sizlere teslim etmektedir. Autorite Bosch Car Service olarak Maslak Vale Hizmeti, Oto Servis Vale Maslak olarak vale hizmetimizle sizlere değerli vaktinizi kendinize ayırmanız için aracınızı sizden teslim alıyoruz.

İlgili Konular

Triger Kayışı Kaç Binde Değişir

Triger Kayışı Kaç Binde Değişir

Triger kayışının kullanımına bağlı olarak yırtılma, çizilme, yıpranma, çizilme, deformasyon ve fiziki değişimlerine bağlı olarak düzenli olarak değiştirme işleminin yapılması gerekir. Kayışın değişim süresi ile ilgili her marka kendine göre bir süre belirlemiş olup belirlenen süre içinde kayışın değiştirilmesi gerekir. Ortalama bir kayışın değişim süresi, çok sayıda markaya göre 60.000 km olup 4 yılda bir değişmesi önerilir. Aracınızda bulunan triger kayışı 4 yıllık süreyi doldurduysa belirlenen km´ye gelinmemiş olsa bile değiştirilmesi gerekir. Malzemenin yapısına bağlı ol...

Rehbere git

Araçların Kış Bakımı Nasıl Yapılır

Çok sevdiğiniz arabanızı kışın zorlu şartlarına karşı korumak ve güvenli sürül keyfi yaşamak için aracınızın kış bakımını yaptırmanız gerekir. Peki araç kışa nasıl hazırlanır?, Kış bakımı nasıl yapılır? sizler için derledik. Kış için arabada yapılması gereken bazı hazırlıklar vardır. Bosh Car Service, yetkili servisi profesyonel bir şekilde, araç bakım, onarım, mekanik bakım, hasar onarım, oto ekspertiz, parça değişimi, tamir ve dezenfektasyon işlemlerini yapar. Aynı zamanda bu yetkili sevisin anlaşmalı olarak hizmet sunduğu anlaşmalı filo ve sigorta şirketleri de bulunuyor...

Rehbere git
Araçların Kış Bakımı Nasıl Yapılır
Genel Muayene ve Egzoz Emisyon Testi Ne Zaman Yapılır

Genel Muayene ve Egzoz Emisyon Testi Ne Zaman Yapılır

Ulaşımın hızlı ve güvenli olması motorlu araçların kullanılmasıyla mümkün olmaktadır. Araçların en iyi performans ile çalışması hem zaman tasarrufu hem de konforlu bir yolculuk imkanı sunmaktadır. Araçların düzenli bakımlarının yapılması ile olası güvenlik ve mekanik sorunlarının önlenmesi mümkün olmaktadır. Hem yüksek performans ile çalışan hem de güvenli ve konforlu kullanım sunan araçlara sahip olabilmek için araç bakımı son derece önemlidir. Can güvenliği için önemli olan zorunlu bakımlar ise yasa ve yönetmelikler ile belirlenmiş durumdadır.

Rehbere git

Kış Lastiğinin Faydaları Nelerdir

Autarite Bosch Car Servis firması yetkili olarak mekanik bakım ve onarım, hasar onarımı, oto ekspertiz, tamir, bakım, parça değişimi ve dezenfektasyon gibi bir araç servisinde bulunan bütün Hizmetleri vermektedir. Ayrıca kurumsal olarak anlaşmalı olduğu filo ve sigorta şirketleri bulunmaktadır.

Rehbere git
Kış Lastiğinin Faydaları Nelerdir