Vale Hizmeti
Diğer Hizmetler

Vale Hizmeti

Müşterilerimizin servisimizi ziyaret etmeden hizmet almasını sağlayan vale hizmeti firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Özel olarak eğitim almış olan güvenilir çalışanlarımız aracınızı adresinizden teslim alarak servisimize getirmekte ve tamirat işlemlerinin son bulmasının ardından tekrar sizlere teslim etmektedir. Bu sayede aracınızı servisimize getirme derdinden kurtulabilir ve günlük işlerinize rahatlıkla vakit ayırabilirsiniz. Tamirat işlemi içerisinde arıza tespiti konusunda da son derece pratik bir şekilde çalışan firmamız aracınızı sizlere kısa bir süre içerisinde teslim ederek aracınıza ihtiyacınız olan süreyi de göz önünde bulunduracaktır.

Servis Vale Hizmeti

Servis vale hizmeti sayesinde aracınız ile servisimizde kaybedeceğiniz vakitten kurtulmuş olursunuz. Adresinize kadar gelen vale görevlilerimiz aracınızı sizden teslim alarak servisimize getirmektedir. Aracınızda meydana gelen arızanın tespitinin ve tamirinin ardından valelerimiz aracınızı tekrar sizlere teslim etmektedir. Yakın bölge içerisinde sağladığımız bu hizmet sayesinde müşterilerimizin servisimizde geçireceği zamanı sıfıra indiriyoruz. Arıza tespiti ve tamiri konusunda da son derece pratik bir şekilde çalışan firmamız aracınızı sizlere mümkün olan en kısa sürede teslim edecektir. Aracınız konusunda bilgi almak ve arızanın hangi kısımda bulunduğunu öğrenmek isterseniz servisimizi arayabilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Servisimiz aracınızı sizlere teslim ettikten sonra gerekli raporları sizlere iletecektir. Raporlar içerisinde aracınız için hangi işlemlerin yapıldığını ve hangi parçaların değiştirildiğini rahatlıkla görebilirsiniz. Aracınızı kullanırken herhangi bir problem ile karşılaşmanız halinde servisimizden teknik destek alarak problemi çözebilirsiniz.

Güvenilir Vale

Servislerimiz için vale hizmeti sunan sayılı firma arasında bulunmaktayız. Aracınızda meydana gelen arıza ve problemler nedeni ile servisimizi ziyaret etmeniz gerektiğinde vale hizmetimizden sorunsuz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Vale görevlilerimiz aracınızı sizden teslim alarak sorunsuz bir şekilde servisimize kadar getireceklerdir. Bu sayede aracınız ile servisimize gelerek kaybedeceğiniz zamandan kurtulmuş olursunuz. Valelerimiz aracınızın tamir işlemi tamamlandıktan sonra tekrar sizlere ulaştıracak ve sizleri bu yükten kurtarmış olacaklardır. Sayılı firma içerisinde yer alan vale hizmeti servisimiz tarafından sizlere sağlanmaktadır. Özel olarak eğitim alan valelerimiz trafik içerisinde güvenilir bir şekilde aracınızı sizlere teslim etmektedir. Autorite Bosch Car Service olarak Maslak Vale Hizmeti, Oto Servis Vale Maslak olarak vale hizmetimizle sizlere değerli vaktinizi kendinize ayırmanız için aracınızı sizden teslim alıyoruz.

İlgili Konular

Sürüş Güvenliği Sistemleri ve Bakım Onarım

Sürüş Güvenliği Sistemleri ve Bakım Onarım

Araçlardaki güvenlik sistemleri hakkında sürücüler yeterli bilgiye sahip olmalıdır. Araçlarda kazaları önlemeye yönelik güvenlik sistemleri ve kaza anında sürücünün yaşamını korumaya yönelik güvenlik sistemleri kullanılır. Aracın güvenliğini sağlayan pek çok güvenlik sistemi vardır. Bu güvenlik sistemlerinin her birinin ise farklı özelliği vardır. Araçların güvenlik sistemlerinin düzenli olarak bakım ve onarımının yaptırılması hayati önem taşır. Aksi takdirde olası bir kaza anında daha büyük can ve mal kayıpları yaşanabilir.

Rehbere git

Triger Kayışı Kaç Binde Değişir

Triger kayışının kullanımına bağlı olarak yırtılma, çizilme, yıpranma, çizilme, deformasyon ve fiziki değişimlerine bağlı olarak düzenli olarak değiştirme işleminin yapılması gerekir. Kayışın değişim süresi ile ilgili her marka kendine göre bir süre belirlemiş olup belirlenen süre içinde kayışın değiştirilmesi gerekir. Ortalama bir kayışın değişim süresi, çok sayıda markaya göre 60.000 km olup 4 yılda bir değişmesi önerilir. Aracınızda bulunan triger kayışı 4 yıllık süreyi doldurduysa belirlenen km´ye gelinmemiş olsa bile değiştirilmesi gerekir. Malzemenin yapısına bağlı ol...

Rehbere git
Triger Kayışı Kaç Binde Değişir
Düzenli Filtre Değişiminin Faydaları

Düzenli Filtre Değişiminin Faydaları

Araç filtrelerinin yılda bir ya da 15.000 km´de bir değiştirilmesi gerekir. Aksi takdirde araç motoru ciddi zarar görebilir. Araç içinde temiz hava almak ve sağlıklı bir yolculuk gerçekleştirebilmek için hava filtrelerinin Bosch Car Servise kabin filtreleri ile değiştirilmesi öneriliyor.

Rehbere git

Araçlardaki Fren Çeşitleri ve Farkları Nelerdir

Fren sistemi, aracın en kilit aksamlarından biridir. Fren, aracın hızını düşürmek ve sonlandırmak için kullanılan bir mekanizmadır. Aracın yavaşlamasını sağlayan bu mekanizmanın çok zayıf olmaması gerekir. Fakat çok güçlü bir fren, sistemin kötü sonuçlarına maruz kalmanıza neden olur. Araç ani ve çok güçlü bir şekilde durursa yolcu güçlü bir şekilde bir yerlere çarpabilir. Bu nedenle çok zayıf ve güçlü fren aksamları olumsuzluklara neden olabilir. Bu nedenle dengenin tutturulması gerekir. Fren sistemleri, motorlu taşıtlarda bulunan karmaşık sistemlerdir. İlkel sistemle...

Rehbere git
Araçlardaki Fren Çeşitleri ve Farkları Nelerdir