Oto Klima

Oto Klima

Servisimiz tarafından siz değerli müşterilerimize sağlanan klima hizmeti tüm marka ve model araçlar için geçerlidir. Servisimizde klima sistemi baştan aşağıya kontrol edilir ve sistem içerisinde meydana gelen arıza kesin bir şekilde tespit edilir.

Bu sayede hali hazırda stabil bir şekilde çalışan parçaların değişim görmesine gerek kalmaz. Genel olarak klima hizmetinde klima gazına son derece dikkat edilmektedir. Bunun sebebi belli bir ömre sahip olan klima gazının düzenli aralıklar ile değiştirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde klima sistemi düzgün bir şekilde çalışmayacağından dolayı görevini yerine getiremez. Klima sisteminiz konusunda problem yaşıyorsanız servisimizi ziyaret edebilir ve pratik bir şekilde en kaliteli klima hizmetini temin edebilirsiniz.

Klima Kontrolü

Klima kontrolü her mevsim sürecinde düzenli olarak yapılmalıdır. Aksi takdirde gerekli performansı sağlayamayacak olan klimalarınız sizlere konforsuz bir sürüş deneyimi yaşatacaktır. Siz de klimanızı kontrol ettirmek ve bileşenlerin durumu hakkında bilgi almak için servisimizi ziyaret edebilir ve klima hizmeti temin edebilirsiniz. Servisimiz içerisinde uzun senelerdir birlikte çalıştığımız ekip arkadaşlarımız klima sistemleri konusunda son derece tecrübe sahibidir. Bu sayede sistem kısa bir süre içerisinde kontrol edilerek arıza tespiti yapılır ve eksik bileşenler yenileri ile değiştirilir. Bu sayede klima sisteminizi sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Klima Bileşenleri

Klimalar özellikle yaz aylarında aracımız içerisinde dikkat etmemiz gereken en önemli sistemlerden biridir. Sıcak yaz günlerinde araç içi konforunuzu yükseltecek klimalar düzenli aralıklarla kontrol edilmeli ve bakımı yaptırılmalıdır. Aksi takdirde yeterli verimlilikte çalışmayan klimalarınız sizlere zorlu zamanlar yaşatabilmektedir. Aracınız içerisindeki elektrik aksanlarına da zarar verebilecek olan klima sistemi stabil bir şekilde çalışmalıdır. Klima içerisinde yer alan bileşenler ise şu şekilde sıralanabilir;

  • Klima gazı
  • Klima boruları ve radyatörü
  • Klima motoru
  • Izgaralar
Şeklinde sıralanan sistem içerisinde düzenli olarak kontrol edilmesi gereken bileşen kesinlikle klima gazıdır. Düzenli olarak değiştirilmesi ve yenilenmesi gereken klima gazı servisimiz içerisinde birinci sınıf bileşenler tercih edilerek değiştirilmektedir. Siz de servisimizi ziyaret ederek klima bakımınızı yaptırabilir ve sistem içerisindeki problemli parçaların değişmesini sağlayabilirsiniz. Autorite Bosch Car Service olarak Maslak Oto Klima, Klima Tamir Bakım Servisi işlemleriniz için her marka ve model aracınız için klima servisi ihtiyaçlarınızı garanti kapsamında uygulamaktayız.

İlgili Konular

Genel Muayene ve Egzoz Emisyon Testi Ne Zaman Yapılır

Genel Muayene ve Egzoz Emisyon Testi Ne Zaman Yapılır

Ulaşımın hızlı ve güvenli olması motorlu araçların kullanılmasıyla mümkün olmaktadır. Araçların en iyi performans ile çalışması hem zaman tasarrufu hem de konforlu bir yolculuk imkanı sunmaktadır. Araçların düzenli bakımlarının yapılması ile olası güvenlik ve mekanik sorunlarının önlenmesi mümkün olmaktadır. Hem yüksek performans ile çalışan hem de güvenli ve konforlu kullanım sunan araçlara sahip olabilmek için araç bakımı son derece önemlidir. Can güvenliği için önemli olan zorunlu bakımlar ise yasa ve yönetmelikler ile belirlenmiş durumdadır.

Rehbere git

Araçların Akü Bakımı Nasıl Yapılır

Akülerin uzun ömürlü olması ve uzun bir süre işlevini yerine getirebilmesi için periyodik olarak bakımının yapılması gerekir. Akü bakımını yaptırmadığınız zaman aracınızın performansını düşürebileceği gibi yolda kalmanıza da sebebiyet verebilir. Dilerseniz serviste akü bakımını yaptırabileceğiniz gibi bazı küçük adımları takip ederek akü bakımınızı kendiniz de yapabilirsiniz. Akünün zayıfladığını anlamak için periyodik olarak bakımını yaptırmanız gerekir. Yeni nesil bir otomobile sahipseniz akünün üzerinde bir gösterge göreceksiniz. Göstergenin yeşil renk olması aracınızda ...

Rehbere git
Araçların Akü Bakımı Nasıl Yapılır
Kış Lastiğinin Faydaları Nelerdir

Kış Lastiğinin Faydaları Nelerdir

Autarite Bosch Car Servis firması yetkili olarak mekanik bakım ve onarım, hasar onarımı, oto ekspertiz, tamir, bakım, parça değişimi ve dezenfektasyon gibi bir araç servisinde bulunan bütün Hizmetleri vermektedir. Ayrıca kurumsal olarak anlaşmalı olduğu filo ve sigorta şirketleri bulunmaktadır.

Rehbere git

Araç İçi Dezenfeksiyon Yaptırmanın Faydaları

Dezenfeksiyon her alanda eksiksiz bir şekilde yapılması gereken bir işlemdir. Hangi sektörde iş yaptığınızın bir önemi olmaksızın bu işlem neredeyse hayati bir önem taşıyor. Özellikle her gün kullanmakta olduğunuz araçlar için bu işlem ilaç niteliğindedir. Dezenfeksiyon yapılmayan bir araç sağlıksız bir ortam demektir. Bu da elbette ki araç içinde geçireceğiniz zaman diliminde hasta olma riskinizi katlayarak yükseltiyor. Bu sebeple aracınızın yeterince temiz olduğundan emin olmak zorundasınız. Sıradan temizleme işlemleri her zaman için yeterli bir uygulama değildir. Bu...

Rehbere git
Araç İçi Dezenfeksiyon Yaptırmanın Faydaları