Kaporta Boya
Kaporta Boya

Kaporta Boya

Kaporta boya hizmeti için servisimizde hizmet veren geniş bir atölye bulunmaktadır. Kaporta tamiri, parça değişimi ve sonrasında yapılan boya işlemi ile aracınızın ışıltılı bir görünüme kavuşması sağlanacaktır.

Bosch Car Service ekip ve ekipmanları son derece özeldir. Kaporta ile alakalı hizmetlerimiz dünya standartlarında ortaya çıkmaktadır. Özellikle bu alanda tecrübeli personelimizin çalışmaları sayesinde aracınız için en uygun boya seçilir ve kaporta için uygun tanımlanmış hizmetler sunulur. Özenle seçilmiş her bir malzemenin aracınıza önemli derecede katkısı bulunmaktadır. 

Oto Kaporta Boya

Maslak kaporta boya için servisimiz en uygun ve ekonomik adrestir. Çalışmalarımızda aracınızın markası modeli ve rengine uygun hizmetler sunmaktayız. Kaporta arızaları, göçükler, çatlaklar ve hasarlar dikkatlice tamir edilmektedir. Sonrasında uygulamaya konan boya hizmeti ise aracınızın gösterişli ve göz kamaştırıcı bir yapıya kavuşmasına neden olmaktadır. 
 
Teknik yeterliliği çok üst düzeyde olan servisimiz, pek çok hizmeti aynı anda güvenilir şekilde sunmaktadır. Elemanlarımızın yeterliliği ve altyapımızın güçlü olması sebebiyle, aracınızın kaportası ve boyası ile ilgili tüm sorunları hemen gidermekteyiz. Ekonomik ve kaliteli hizmetlerin adresi olarak firmamız, size uygun çözümler sunmaktadır. 
 

Oto Kaporta Boya Hizmetlerimiz

Kaporta boya hizmetlerimiz ekonomik ve uygun çözümlerle karşınıza gelmektedir. Geniş ve avantajlı bir servisin çok kapsamlı hizmet avantajları, ekonomik koşullarda siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Aracınızın performansı gücü maddi değeri, her konuda büyük önem taşıyor. Bu değeri elde etme konusunda, servisimizin dikkatle yaptığı çalışmalardan gerekli yardımı hemen alabilirsiniz. 
 
Kaportada tamir ve parça değişimi hizmetleri sonucunda boya işlemi gerekebilir. Aracınızda güneş yanığı problemi vatsa servisimiz verdiği orijinal hizmetle aracınızın doğru değere ulaşmasını sağlayacaktır.
 

Oto Kaporta Boya Neden Önemlidir?

Kaporta boya çok önemlidir çünkü aracın maddi değerini daha belirgin bir şekilde ortaya koyar. Servisimize gelip bu konuda hizmet almaya karar verdiğinizde, ödeyeceğiniz para aracınızın artan değerinin yanında çok az kalacaktır. Ekonomik bir hizmet ve kaliteli bir hizmet sayesinde, aracınız performans ve değer açısından en iyi noktaya gelecektir.
 
İnce, hassas işçilik ve özenle seçilmiş malzemelerin kullanımı sayesinde, aracınızda muazzam bir görüntü sonucu ortaya çıkacaktır. Işıltılı ve pürüzsüz yapı ile birlikte, aracınızı satmaya kalkarsanız inanılmaz derecede maddi artışı hemen gözlemlemeniz mümkün olacaktır. Kullandığınız araçlar ise trafikte sizin prestijinizi ön plana çıkaracaktır. Kaportası ve boyası iyi bir işlemden geçmiş olan araçlar göz zevkine hitap eder ve kaportanın çürümeden yıllarca güvenle kullanılması sağlanır.
 

İlgili Konular

Araçların Kış Bakımı Nasıl Yapılır

Araçların Kış Bakımı Nasıl Yapılır

Çok sevdiğiniz arabanızı kışın zorlu şartlarına karşı korumak ve güvenli sürül keyfi yaşamak için aracınızın kış bakımını yaptırmanız gerekir. Peki araç kışa nasıl hazırlanır?, Kış bakımı nasıl yapılır? sizler için derledik. Kış için arabada yapılması gereken bazı hazırlıklar vardır. Bosh Car Service, yetkili servisi profesyonel bir şekilde, araç bakım, onarım, mekanik bakım, hasar onarım, oto ekspertiz, parça değişimi, tamir ve dezenfektasyon işlemlerini yapar. Aynı zamanda bu yetkili sevisin anlaşmalı olarak hizmet sunduğu anlaşmalı filo ve sigorta şirketleri de bulunuyor...

Rehbere git

Antifiriz Hangi Ayda Koyulmalıdır

Antifiriz, motorda donmayı ve kaynamayı önleyen bir maddedir. En önemli araç sıvıları arasında yer alan antifiriz, her ne kadar halk arasında "donma karşıtı" olarak bilinse de motorda donmayı önlediği kadar aşırı sıcağı da engeller. Antifiriz, yılda bir defa değiştirilir. Genellikle antifiriz, kış aylarının başladığı Kasım ve Aralık aylarında eklenir. Gelişmiş antifirizler daha uzun ömürlü olup bazılarının 3 yıl değiştirilmesine de gerek yoktur. Antifiriz, renksiz bir alkol çeşididir. Antifiriz, motorun ve motor bağlantılarının donmasını ve kaynamasını engeller.

Rehbere git
Antifiriz Hangi Ayda Koyulmalıdır
Araçlardaki Fren Çeşitleri ve Farkları Nelerdir

Araçlardaki Fren Çeşitleri ve Farkları Nelerdir

Fren sistemi, aracın en kilit aksamlarından biridir. Fren, aracın hızını düşürmek ve sonlandırmak için kullanılan bir mekanizmadır. Aracın yavaşlamasını sağlayan bu mekanizmanın çok zayıf olmaması gerekir. Fakat çok güçlü bir fren, sistemin kötü sonuçlarına maruz kalmanıza neden olur. Araç ani ve çok güçlü bir şekilde durursa yolcu güçlü bir şekilde bir yerlere çarpabilir. Bu nedenle çok zayıf ve güçlü fren aksamları olumsuzluklara neden olabilir. Bu nedenle dengenin tutturulması gerekir. Fren sistemleri, motorlu taşıtlarda bulunan karmaşık sistemlerdir. İlkel sistemle...

Rehbere git

Triger Kayışı Kaç Binde Değişir

Triger kayışının kullanımına bağlı olarak yırtılma, çizilme, yıpranma, çizilme, deformasyon ve fiziki değişimlerine bağlı olarak düzenli olarak değiştirme işleminin yapılması gerekir. Kayışın değişim süresi ile ilgili her marka kendine göre bir süre belirlemiş olup belirlenen süre içinde kayışın değiştirilmesi gerekir. Ortalama bir kayışın değişim süresi, çok sayıda markaya göre 60.000 km olup 4 yılda bir değişmesi önerilir. Aracınızda bulunan triger kayışı 4 yıllık süreyi doldurduysa belirlenen km´ye gelinmemiş olsa bile değiştirilmesi gerekir. Malzemenin yapısına bağlı ol...

Rehbere git
Triger Kayışı Kaç Binde Değişir