Hasar Onarım
Diğer Hizmetler

Hasar Onarım

Servisimiz tarafından sağlanan hasar onarım hizmeti aracınızı eski haline kavuşturmanın yanında değişen parçalar konusunda da orijinal yedek parçaların kullanımını son derece önemsemektedir.

Bu sebeple içiniz rahat bir şekilde servisimizi tercih edebilir ve hasar onarım işlemleri konusunda alabileceğiniz en kaliteli hizmetten faydalanabilirsiniz. Yedek parça değişimi konusunda da teknik destek sağlayan firmamız sahip olduğu geniş servis ağı sayesinde orijinal yedek parça teminini kolay bir şekilde sağlayabilmektedir. Hasar onarım konusunda firmamıza güvenebilirsiniz.

Kaliteli Hasar Onarım Hizmeti

Hasarım onarım hizmeti araçservisleri içerisinde tercih yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan biridir. Kaliteli hizmet sağlayan bir hasar onarım servisi tercih etmemeniz halinde aşağıdaki problemler ile karşı karşıya gelebilirsiniz;

  • Onarım esnasında aracın diğer bileşenlerine zarar gelmesi
  • Hasar görmemiş parçaların değiştirilmesi veya kullanılmaması
  • Yedek parça değişimi yapılırken yan sanayi ürünlerin kullanımı
  • Şase üzerinde meydana gelecek dengesizliklerden kaynaklı aracın stabil bir şekilde kullanılamaması
Yukarıdaki problemlerin herhangi biriyle karşılaşmak istemiyorsanız hasar onarım konusunda uzman olan servisleri tercih etmeli ve kendiniz için uygun olan bir hizmetten faydalanmalısınız. Aksi taktirde aracınız günlük kullanıma uygun olmayan şekilde arızalanabilmektedir. Özellikle güvenilir bir şekilde orijinal yedek parça tedariği sağlayabilen servisleri tercih etmek sizin açınızdan çok daha sağlıklı bir tercih olacaktır.

Göçük Onarım ve Yedek Parça Değişimi

Aracınız ile herhangi bir kazaya karışmanız durumunda meydana gelebilecek en önemli problemlerden biri araçkaportasının göçmesidir. Göçük çeşitleri boyalı ve boyasız şekilde birbirinden ayrılmaktadır. Göçük oluştuğu esnada dış boyada herhangi bir hasar yok ise boya işlemine ihtiyaçduyulmadan göçük işlemi onarılabilmektedir. Bu onarım işlemi çok daha kısa sürerken dış boya katmanına da ekleme yapılmayacağından dolayı orijinallik korunmuş olur. Hasar onarım hizmetlerinin içerisinde yer alan göçük onarım hizmeti dışında yedek parça değişimi de bulunmaktadır. Tamir edilemeyecek şekilde hasar görmüş parçalar yenileri ile değiştirilir ve aracınız kullanıma hazır hale gelir. Yedek parça değişimi konusunda dikkat etmeniz gereken en önemli durumlardan biri kesinlikle orijinal yedek parçaların kullanıldığından emin olmaktır. Autorite Bosch Car Service olarak Maslak Hasar Onarım, Mini Onarım işlemleriniz için araçlarınızın garanti kapsamı içerisinde oto servis hizmeti sunmaktayız.

İlgili Konular

Klima Gazı Kontrolü ve Değişimi

Klima Gazı Kontrolü ve Değişimi

Araç kliması, piyasada bulunan yeni araçlar ve eski araçların büyük çoğunluğunda bulunan bir özelliktir. Ancak, çoğu zaman araç bakımları yapılsa da, klimalar bu bakımda çoğu zaman bu bilinmezlikten kaynaklı geri planda kalırlar. Ne kadar önemli olduğu ve bakımının düzenli yapılması gerektiği çok bilinmeyen bir gerçektir. Hatta çoğu araç kullanıcısı klimanın nasıl çalıştığı konusunda dahi bir fikir sahibi değildir.

Rehbere git

Araçların Kış Bakımı Nasıl Yapılır

Çok sevdiğiniz arabanızı kışın zorlu şartlarına karşı korumak ve güvenli sürül keyfi yaşamak için aracınızın kış bakımını yaptırmanız gerekir. Peki araç kışa nasıl hazırlanır?, Kış bakımı nasıl yapılır? sizler için derledik. Kış için arabada yapılması gereken bazı hazırlıklar vardır. Bosh Car Service, yetkili servisi profesyonel bir şekilde, araç bakım, onarım, mekanik bakım, hasar onarım, oto ekspertiz, parça değişimi, tamir ve dezenfektasyon işlemlerini yapar. Aynı zamanda bu yetkili sevisin anlaşmalı olarak hizmet sunduğu anlaşmalı filo ve sigorta şirketleri de bulunuyor...

Rehbere git
Araçların Kış Bakımı Nasıl Yapılır
Araçların Akü Bakımı Nasıl Yapılır

Araçların Akü Bakımı Nasıl Yapılır

Akülerin uzun ömürlü olması ve uzun bir süre işlevini yerine getirebilmesi için periyodik olarak bakımının yapılması gerekir. Akü bakımını yaptırmadığınız zaman aracınızın performansını düşürebileceği gibi yolda kalmanıza da sebebiyet verebilir. Dilerseniz serviste akü bakımını yaptırabileceğiniz gibi bazı küçük adımları takip ederek akü bakımınızı kendiniz de yapabilirsiniz. Akünün zayıfladığını anlamak için periyodik olarak bakımını yaptırmanız gerekir. Yeni nesil bir otomobile sahipseniz akünün üzerinde bir gösterge göreceksiniz. Göstergenin yeşil renk olması aracınızda ...

Rehbere git

Düzenli Filtre Değişiminin Faydaları

Araç filtrelerinin yılda bir ya da 15.000 km´de bir değiştirilmesi gerekir. Aksi takdirde araç motoru ciddi zarar görebilir. Araç içinde temiz hava almak ve sağlıklı bir yolculuk gerçekleştirebilmek için hava filtrelerinin Bosch Car Servise kabin filtreleri ile değiştirilmesi öneriliyor.

Rehbere git
Düzenli Filtre Değişiminin Faydaları