Hasar Onarım
Diğer Hizmetler

Hasar Onarım

Servisimiz tarafından sağlanan hasar onarım hizmeti aracınızı eski haline kavuşturmanın yanında değişen parçalar konusunda da orijinal yedek parçaların kullanımını son derece önemsemektedir.

Bu sebeple içiniz rahat bir şekilde servisimizi tercih edebilir ve hasar onarım işlemleri konusunda alabileceğiniz en kaliteli hizmetten faydalanabilirsiniz. Yedek parça değişimi konusunda da teknik destek sağlayan firmamız sahip olduğu geniş servis ağı sayesinde orijinal yedek parça teminini kolay bir şekilde sağlayabilmektedir. Hasar onarım konusunda firmamıza güvenebilirsiniz.

Kaliteli Hasar Onarım Hizmeti

Hasarım onarım hizmeti araçservisleri içerisinde tercih yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan biridir. Kaliteli hizmet sağlayan bir hasar onarım servisi tercih etmemeniz halinde aşağıdaki problemler ile karşı karşıya gelebilirsiniz;

  • Onarım esnasında aracın diğer bileşenlerine zarar gelmesi
  • Hasar görmemiş parçaların değiştirilmesi veya kullanılmaması
  • Yedek parça değişimi yapılırken yan sanayi ürünlerin kullanımı
  • Şase üzerinde meydana gelecek dengesizliklerden kaynaklı aracın stabil bir şekilde kullanılamaması
Yukarıdaki problemlerin herhangi biriyle karşılaşmak istemiyorsanız hasar onarım konusunda uzman olan servisleri tercih etmeli ve kendiniz için uygun olan bir hizmetten faydalanmalısınız. Aksi taktirde aracınız günlük kullanıma uygun olmayan şekilde arızalanabilmektedir. Özellikle güvenilir bir şekilde orijinal yedek parça tedariği sağlayabilen servisleri tercih etmek sizin açınızdan çok daha sağlıklı bir tercih olacaktır.

Göçük Onarım ve Yedek Parça Değişimi

Aracınız ile herhangi bir kazaya karışmanız durumunda meydana gelebilecek en önemli problemlerden biri araçkaportasının göçmesidir. Göçük çeşitleri boyalı ve boyasız şekilde birbirinden ayrılmaktadır. Göçük oluştuğu esnada dış boyada herhangi bir hasar yok ise boya işlemine ihtiyaçduyulmadan göçük işlemi onarılabilmektedir. Bu onarım işlemi çok daha kısa sürerken dış boya katmanına da ekleme yapılmayacağından dolayı orijinallik korunmuş olur. Hasar onarım hizmetlerinin içerisinde yer alan göçük onarım hizmeti dışında yedek parça değişimi de bulunmaktadır. Tamir edilemeyecek şekilde hasar görmüş parçalar yenileri ile değiştirilir ve aracınız kullanıma hazır hale gelir. Yedek parça değişimi konusunda dikkat etmeniz gereken en önemli durumlardan biri kesinlikle orijinal yedek parçaların kullanıldığından emin olmaktır. Autorite Bosch Car Service olarak Maslak Hasar Onarım, Mini Onarım işlemleriniz için araçlarınızın garanti kapsamı içerisinde oto servis hizmeti sunmaktayız.

İlgili Konular

Genel Muayene ve Egzoz Emisyon Testi Ne Zaman Yapılır

Genel Muayene ve Egzoz Emisyon Testi Ne Zaman Yapılır

Ulaşımın hızlı ve güvenli olması motorlu araçların kullanılmasıyla mümkün olmaktadır. Araçların en iyi performans ile çalışması hem zaman tasarrufu hem de konforlu bir yolculuk imkanı sunmaktadır. Araçların düzenli bakımlarının yapılması ile olası güvenlik ve mekanik sorunlarının önlenmesi mümkün olmaktadır. Hem yüksek performans ile çalışan hem de güvenli ve konforlu kullanım sunan araçlara sahip olabilmek için araç bakımı son derece önemlidir. Can güvenliği için önemli olan zorunlu bakımlar ise yasa ve yönetmelikler ile belirlenmiş durumdadır.

Rehbere git

Sürüş Güvenliği Sistemleri ve Bakım Onarım

Araçlardaki güvenlik sistemleri hakkında sürücüler yeterli bilgiye sahip olmalıdır. Araçlarda kazaları önlemeye yönelik güvenlik sistemleri ve kaza anında sürücünün yaşamını korumaya yönelik güvenlik sistemleri kullanılır. Aracın güvenliğini sağlayan pek çok güvenlik sistemi vardır. Bu güvenlik sistemlerinin her birinin ise farklı özelliği vardır. Araçların güvenlik sistemlerinin düzenli olarak bakım ve onarımının yaptırılması hayati önem taşır. Aksi takdirde olası bir kaza anında daha büyük can ve mal kayıpları yaşanabilir.

Rehbere git
Sürüş Güvenliği Sistemleri ve Bakım Onarım
Antifiriz Hangi Ayda Koyulmalıdır

Antifiriz Hangi Ayda Koyulmalıdır

Antifiriz, motorda donmayı ve kaynamayı önleyen bir maddedir. En önemli araç sıvıları arasında yer alan antifiriz, her ne kadar halk arasında "donma karşıtı" olarak bilinse de motorda donmayı önlediği kadar aşırı sıcağı da engeller. Antifiriz, yılda bir defa değiştirilir. Genellikle antifiriz, kış aylarının başladığı Kasım ve Aralık aylarında eklenir. Gelişmiş antifirizler daha uzun ömürlü olup bazılarının 3 yıl değiştirilmesine de gerek yoktur. Antifiriz, renksiz bir alkol çeşididir. Antifiriz, motorun ve motor bağlantılarının donmasını ve kaynamasını engeller.

Rehbere git

Klima Gazı Kontrolü ve Değişimi

Araç kliması, piyasada bulunan yeni araçlar ve eski araçların büyük çoğunluğunda bulunan bir özelliktir. Ancak, çoğu zaman araç bakımları yapılsa da, klimalar bu bakımda çoğu zaman bu bilinmezlikten kaynaklı geri planda kalırlar. Ne kadar önemli olduğu ve bakımının düzenli yapılması gerektiği çok bilinmeyen bir gerçektir. Hatta çoğu araç kullanıcısı klimanın nasıl çalıştığı konusunda dahi bir fikir sahibi değildir.

Rehbere git
Klima Gazı Kontrolü ve Değişimi