Autorite Hakkında

Autorite Hakkında

Dünyanın en büyük ve bağımsız servis ağlarından biri olan Bosch Car Service, Türkiye´de ve farklı ülkelerde 16000´den fazla uluslararası servis ağından oluşmaktadır. Türkiye´de yer alan servis sağlayıcıları arasında Autorite Bosch Car Servis olarak bizde yer almaktayız.

 Yıllardır en başarılı servis ağı olarak seçilen Bosch Car Servis ağında yerimizi almaktan ve yetkili bayi olarak sizlere kapsamlı hizmetlerimizle servis sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

 Aracınızın mekanik bakım onarım ihtiyacına yönelik çözümlerin yanı sıra; hasar onarım, dezenfektan, yedek parça değişimi, ekspertiz ile ilgili ihtiyaçlarına da profesyonel ve uzman çözümler sunuyoruz. Doğru bir araç servis hizmeti alabilmeniz için teknolojiyi yakından takip ediyor, yenilikler hakkında kendimizi sürekli güncellemeye devam ediyoruz. Tüm bunları size her zaman en iyi servis hizmetini sunmak için gerçekleştiriyor ve sizin memnuniyetinizi ön planda tutuyoruz.

 Sunduğumuz tüm hizmetlerden yararlanılabilmesi için kurumsal olarak farklı filo ve sigorta şirketleri ile anlaşmamız bulunmaktadır.

Hizmet Politikamız


 Aracınızın sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve bu bilinçle tüm servislerimizi gerçekleştirmekteyiz. Hem sizin hem de ailenizin güvenliğinin yanı sıra konforlu bir sürüş keyfi yaşayabilmeniz de bizim için önemlidir. Bu sebeple Bosch Car Servis hizmet politikası felsefesiyle:

 - Üstün kalitede iş sunarız

 - Geniş tabanlı ve kapsamlı hizmet sunarak; bir aracın ihtiyacı olan tüm hizmetleri sağlarız

 - Dürüst ve ekonomik olma ilkesiyle; uzman ve onarım ile ilgili adil yaklaşım, şeffaf iletişimle her konuda sizi bilgilendiririz

 - Saygınlık ve güvenilirlik ilkesi ile; taahhüdümüzü zamanında yerine getirir ve sözleşmelerimize sadık kalırız

 - Kişiye özel hizmetle ve işimize bağlılığımızla; sizi dinler ve aracınızın bakımı, onarımı için en iyisini yaparız

 Hizmet politikamız tamamen müşterilerimize daima en iyisini sunabilmek adınadır. Hizmet politikamızın sürdürebilirliği ve müşterilerimize avantaj sağlayabilmesi için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam ediyoruz, yapmaya da devam edeceğiz.

Kalite Yönetimi


 Tanımlanmış olan standartlar ile süreçler sayesinde sizin için en iyi çözümü bulmak için kullanabileceğimiz teknikleri kullanabilme imkanına sahip oluruz. Gerçekleştirilen periyodik kalite kontrolleri de standartlarımızı koruyabilmemizi sağlar. Gerçekleştirdiğimiz tüm denetimler, servis kalitesinin daha iyi olması içindir.

Kullanılan test ekipmanları, dijital bilgi sistemleri sayesinde, aracınızın arıza tespitinin yapılması ve onarım konusunda uzman bir yaklaşımla aracınızın problemlerini çözümleriz. Böylelikle aracınızı kullanırken kendinizi ve sevdiklerinizi güvende hissetmenizi sağlarız.

Bu sayede pek çok avantajınız olur. Kalite yönetimi ile size sağlanan avantajlar:

- Hızlı ve hassas arıza tespiti ile zamandan tasarruf etmiş olursunuz.

- Aracınız ile ilgili tekrar eden sorunlar yaşamazsınız.

- Hem hızlı hem de etkin bir onarım çalışmasıyla aynı zamanda ekonomik olarak da rahat edersiniz. Yani paradan da tasarruf edersiniz.

Günümüzde araç teknolojilerinin de her geçen gün daha da gelişmesiyle birlikte, karmaşık ve modern araç teknolojileri doğru bir şekilde kavranmalıdır. Bosch Car Servis sağlayıcısı olarak eğitimlerle tüm modern teknolojiler hakkında güncel bilgilere sahip oluruz. Böylelikle sizin için bir avantaj daha sunmuş oluyoruz.

Güncel bilgilerle modern araç teknolojileri hakkında bilgi sahibi olmamızın size sağladığı avantaj; konusunda en iyi eğitimi almış uzman kadroyla çalışarak, sorun yaşamayacak olmanızdır.

Kalite standartlarımız ve prosedürlerimiz, bağımsız kuruluşlar tarafından sürekli denetlenmektedir. Bu nedenle maslak sınırları içerisinde yer alan bir yetkili bir servi sağlayıcısı olarak servis kalitemize kesinlikle güvenebilirsiniz.