Elektronik Arıza Tespiti

Elektronik Arıza Tespiti

Elektronik arıza tespiti birçok farklı konuda avantaj sağlamaktadır. Geleneksel arıza tespiti yöntemlerine kıyasla çok daha pratik ve kesin sonuçlar çıkaran elektronik arıza tespiti tüm marka ve model araçlar içerisinde kullanılabilmektedir.

Nokta atışı arıza tespiti yapan bu sistem sayesinde aracınızın problemini pratik bir şekilde anlayabilmekteyiz. Servisimiz tarafınca yapılan elektronik arıza tespit işlemi kesin sonuç vermenin yanında servis içerisinde geçirdiğiniz zamanı da doğru orantıda azaltacaktır. Bu sayede çok daha pratik bir şekilde arıza tespiti hizmetimizden faydalanabilir ve tamirat sürecine geçiş yapabilirsiniz. Servisimizde aracınız içerisinde arıza yapan bileşeni hemen fark ediyor ve tamirat sürecini başlatıyoruz. 

Elektronik Arıza Tespitinin Avantajları

Gelişen teknoloji oldukça tercih edilen arıza tespit yöntemlerinden biri olan elektronik arıza tespiti kesin ve net sonuçlar vermektedir. Daha birçok konuda avantaj sağlayan bu sisteme şu şekilde örnekler verilebilir;

  • Arıza tespitinin kesin bir şekilde yapılması
  • Yanlış arıza tespiti yüzünden meydana gelecek başarısız tamir girişimlerinin engellenmesi
  • Pratik ve hızlı arıza tespit süreci
  • Tüm marka ve modeller için uyumlu son teknoloji cihazların kullanımı
Yukarıdaki avantajların dışında tamirat sürecine hızlı bir şekilde geçilmesini sağlayan elektronik arıza tespiti cihazları servisimiz içerisinde hali hazırda kullanılmaktadır. En yüksek teknoloji kullanılarak geliştirilen bu cihazlar sorunsuz bir şekilde kesin olarak arıza tespiti yapabilmektedir. Deneyimli çalışanlarımız ile sizlere sunulan son teknoloji arıza tespit sistemimizden yararlanmak isterseniz servislerimizi ziyaret edebilir ve hizmet temin edebilirsiniz.

Yüksek Teknoloji Arıza Tespiti

Günümüzde hemen hemen tüm araçlar elektronik bir sisteme sahip olduğundan dolayı yüksek teknoloji arıza tespiti büyük ölçüde verimlilik sağlamaktadır. Siz de servisimizi ziyaret ederek elektronik arıza tespitinin avantajları hakkında bilgi alabilir ve aracınızı kontrol ettirebilirsiniz. Hali hazırda bir arıza konusunda problem yaşıyorsanız servisimizi ziyaret ederek elektronik arıza tespiti hizmet alabilir ve aracınızın problemi konusunda kesin bir bilgi elde edebilirsiniz. Tüm elektronik aksanlar ve sistemler için sorunsuz bir şekilde arıza tespiti yapan cihazlarımız tecrübeli takım arkadaşlarımız tarafından kullanılarak araçlarınıza entegre edilmektedir. Servisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Autorite Bosch Car Service - Elektronik Arıza Tespiti Maslak, Oto Arıza Tespit işlemlerinizi yaparken araç arıza tespit cihazı ile kontrol edilerek arıza tespitiniz sağlanmaktadır.

İlgili Konular

Antifiriz Hangi Ayda Koyulmalıdır

Antifiriz Hangi Ayda Koyulmalıdır

Antifiriz, motorda donmayı ve kaynamayı önleyen bir maddedir. En önemli araç sıvıları arasında yer alan antifiriz, her ne kadar halk arasında "donma karşıtı" olarak bilinse de motorda donmayı önlediği kadar aşırı sıcağı da engeller. Antifiriz, yılda bir defa değiştirilir. Genellikle antifiriz, kış aylarının başladığı Kasım ve Aralık aylarında eklenir. Gelişmiş antifirizler daha uzun ömürlü olup bazılarının 3 yıl değiştirilmesine de gerek yoktur. Antifiriz, renksiz bir alkol çeşididir. Antifiriz, motorun ve motor bağlantılarının donmasını ve kaynamasını engeller.

Rehbere git

Triger Kayışı Kaç Binde Değişir

Triger kayışının kullanımına bağlı olarak yırtılma, çizilme, yıpranma, çizilme, deformasyon ve fiziki değişimlerine bağlı olarak düzenli olarak değiştirme işleminin yapılması gerekir. Kayışın değişim süresi ile ilgili her marka kendine göre bir süre belirlemiş olup belirlenen süre içinde kayışın değiştirilmesi gerekir. Ortalama bir kayışın değişim süresi, çok sayıda markaya göre 60.000 km olup 4 yılda bir değişmesi önerilir. Aracınızda bulunan triger kayışı 4 yıllık süreyi doldurduysa belirlenen km´ye gelinmemiş olsa bile değiştirilmesi gerekir. Malzemenin yapısına bağlı ol...

Rehbere git
Triger Kayışı Kaç Binde Değişir
Genel Muayene ve Egzoz Emisyon Testi Ne Zaman Yapılır

Genel Muayene ve Egzoz Emisyon Testi Ne Zaman Yapılır

Ulaşımın hızlı ve güvenli olması motorlu araçların kullanılmasıyla mümkün olmaktadır. Araçların en iyi performans ile çalışması hem zaman tasarrufu hem de konforlu bir yolculuk imkanı sunmaktadır. Araçların düzenli bakımlarının yapılması ile olası güvenlik ve mekanik sorunlarının önlenmesi mümkün olmaktadır. Hem yüksek performans ile çalışan hem de güvenli ve konforlu kullanım sunan araçlara sahip olabilmek için araç bakımı son derece önemlidir. Can güvenliği için önemli olan zorunlu bakımlar ise yasa ve yönetmelikler ile belirlenmiş durumdadır.

Rehbere git

Bujiler Ne Kadar sürede değişmelidir

Buji, aracınızın ateşleme sistemini oluşturan en önemli parçalarındandır. Bujiler, çekiş performansı ve yakıt tüketimi ile doğrudan ilgilidir. Bu nedenle bujilerin düzenli olarak kontrolünün yapılması gerekir. Bujiler, ateşleme bobininden aldığı güç ile yanma odalarında patlama meydana getirir. Bu özelliği sebebi ile iridyum, platin ve normal olmak üzere bujiler üçe ayrılır. Bujilerin ömrü, genellikle sürücülerin kullanım şekline ve kullanılan markaya göre değişiklik gösterir. Ortalama bir bujinin kullanım ömrü ise, 15 bin km´dir. Bunun yanında bujilerin ömrünü kısaltan baz...

Rehbere git
Bujiler Ne Kadar sürede değişmelidir