Boyasız Göçük Düzeltme
Kaporta Boya

Boyasız Göçük Düzeltme

Servisimiz tarafından ince işçilik ile yapılan boyasız göçük düzeltme işlemi siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Boyaya zarar gelmemesi halinde yapılan bu işlem ile aracınızın kaportası eski haline getirilmektedir. Oldukça pratik bir işlem olan göçük düzeltme işlemi deneyimli ustalarımız tarafından büyük özen gösterilerek yapılmaktadır. Siz de tecrübeli ustalarımızın sağladığı bu avantajlı hizmetten yararlanmak isterseniz servisimizi ziyaret edebilir ve avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz. Firmamız içerisinde gerekli olan işlem için tüm donanım hali hazırda bulunmaktadır. Oldukça kısa bir süre içerisinde gerekli işlem tamamlanarak göçük problemi ortadan kaldırılmış olur.

Boyasız Göçük Düzeltme İşlemi Nasıl Yapılır?

Göçük düzeltme işlemi yapılırken öncelikle dış boya kontrol edilir. Dış boyada herhangi bir kusur bulunmuyor ise boyasız göçük düzeltme işlemine başlanılır. Kaportaya bağlanan noktalar sayesinde aracın kaportası negatif yönde çekilir. Buna bağlı olarak göçük ortadan kaybolur ve aracın kaportası eski halini alır. Kuvvet uygulanması halinde rahatlıkla eski halini alan kaporta işlemin pratik bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. Bu sayede aracın orijinalliğine hiçbir şekilde zarar gelmeden göçük problemi ortadan kaldırılmış olur. Göçük problemi genel olarak trafik kazalarında ve şiddetli dolu yağışlarında meydana gelmektedir. Nadiren çeşitli nesnelerin çarpması sonucunda oluşan göçükler de bulunmaktadır. Dış boyada herhangi bir sorun meydana gelmediği taktirde tüm bu durumlarda boyasız göçük düzeltme işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Autorite Bosch Car Service olarak Maslak kaporta, Maslak Göçük Düzeltme işlemleriniz için araçlarınızdaki çöküntüler kusursuz olarak düzeltilmektedir.

Boyasız Göçük Düzeltmenin Avantajları Nelerdir?

Boyasız göçük düzeltme işlemi aracınızın dış boya katmanına herhangi bir işlem yapmadan kaportanın eski haline getirilebilmesini sağlamaktadır. Fakat boyasız göçük düzeltme işleminden faydalanabilmek için aracın dış boya katmanında herhangi bir kusur bulunmaması gerekmektedir. Göçüğün oluştuğu esnada dış boyada da herhangi bir hasar meydana geldiyse boyasız göçük düzeltme işlemi yapılamamaktadır. Boyasız göçük düzeltme işleminin sağladığı avantajlar şu şekilde sıralanabilir;

  • Boya işlemi gerekmediğinden aracın orijinalliğinin bozulmaması
  • Pratik bir işlem olduğundan dolayı işlemin son derece kısa sürmesi
  • Hassas işçilik yapılabildiğinden dolayı en ufak noktalarda dahi bu işlemin uygulanabilmesi
Yukarıdaki avantajlar sayesinde aracınızı ilk günkügörüntüsüne kavuşturan boyasız göçük düzeltme işlemi hiçbir şekilde negatif bir durum oluşturmamaktadır. Maslak Boyasız göçük düzeltme servisi hizmetinizde.

İlgili Konular

Triger Kayışı Kaç Binde Değişir

Triger Kayışı Kaç Binde Değişir

Triger kayışının kullanımına bağlı olarak yırtılma, çizilme, yıpranma, çizilme, deformasyon ve fiziki değişimlerine bağlı olarak düzenli olarak değiştirme işleminin yapılması gerekir. Kayışın değişim süresi ile ilgili her marka kendine göre bir süre belirlemiş olup belirlenen süre içinde kayışın değiştirilmesi gerekir. Ortalama bir kayışın değişim süresi, çok sayıda markaya göre 60.000 km olup 4 yılda bir değişmesi önerilir. Aracınızda bulunan triger kayışı 4 yıllık süreyi doldurduysa belirlenen km´ye gelinmemiş olsa bile değiştirilmesi gerekir. Malzemenin yapısına bağlı ol...

Rehbere git

Klima Gazı Kontrolü ve Değişimi

Araç kliması, piyasada bulunan yeni araçlar ve eski araçların büyük çoğunluğunda bulunan bir özelliktir. Ancak, çoğu zaman araç bakımları yapılsa da, klimalar bu bakımda çoğu zaman bu bilinmezlikten kaynaklı geri planda kalırlar. Ne kadar önemli olduğu ve bakımının düzenli yapılması gerektiği çok bilinmeyen bir gerçektir. Hatta çoğu araç kullanıcısı klimanın nasıl çalıştığı konusunda dahi bir fikir sahibi değildir.

Rehbere git
Klima Gazı Kontrolü ve Değişimi
Kış Lastiğinin Faydaları Nelerdir

Kış Lastiğinin Faydaları Nelerdir

Autarite Bosch Car Servis firması yetkili olarak mekanik bakım ve onarım, hasar onarımı, oto ekspertiz, tamir, bakım, parça değişimi ve dezenfektasyon gibi bir araç servisinde bulunan bütün Hizmetleri vermektedir. Ayrıca kurumsal olarak anlaşmalı olduğu filo ve sigorta şirketleri bulunmaktadır.

Rehbere git

Araçlardaki Fren Çeşitleri ve Farkları Nelerdir

Fren sistemi, aracın en kilit aksamlarından biridir. Fren, aracın hızını düşürmek ve sonlandırmak için kullanılan bir mekanizmadır. Aracın yavaşlamasını sağlayan bu mekanizmanın çok zayıf olmaması gerekir. Fakat çok güçlü bir fren, sistemin kötü sonuçlarına maruz kalmanıza neden olur. Araç ani ve çok güçlü bir şekilde durursa yolcu güçlü bir şekilde bir yerlere çarpabilir. Bu nedenle çok zayıf ve güçlü fren aksamları olumsuzluklara neden olabilir. Bu nedenle dengenin tutturulması gerekir. Fren sistemleri, motorlu taşıtlarda bulunan karmaşık sistemlerdir. İlkel sistemle...

Rehbere git
Araçlardaki Fren Çeşitleri ve Farkları Nelerdir