Bosch Akü Garanti

Bosch Akü Garanti

Yetkili üreticiler ve firmalar tarafından sağlanan akü hizmeti kullanım süreci boyunca avantaj sağlamaktadır. Akü içerisinde meydana gelebilecek herhangi bir problemde garanti sağlayıcısından teknik destek ve değişim hizmeti temin edilebilir.

Üretici firmalar ürünlerine güvendikleri süre boyunca garanti hizmeti sağlamaktadırlar. Bu durumu göz önünde bulundurarak bir akünün garanti süresi ne kadar uzun ise kalitesi de aynı oranda artmaktadır. Bu sebeple daha uzun garanti sürecine sahip olan aküleri tercih etmeyi unutmayınız. Bu durum aldığınız ürünün kalitesini arttırmakla kalmayıp süreç boyunca teknik destek açısından da sizlere fayda sağlayacaktır. Akü garantisi hakkında daha detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Akü Garantisinin Önemi

Aküler aracımız içerisinde dikkat etmemiz gereken en önemli parçalardan biridir. Araç içerisindeki tüm elektrikli aksanlara güç sağlayan akü büyük önem taşımaktadır. Eğer eski bir akü sahibiyseniz yenisiyle değiştirilmeli ve yeni akünüzü tercih ederken bazı durumlara dikkat etmelisiniz. Bu durumlar şu şekilde sıralanabilmektedir;

  • Akünün üretici firma tarafından kaç yıl garantili olduğu
  • Sağladığı güç değeri
  • Kullanılan bileşenler ve kalitesi
  • Boyutu
  • Aracınıza uyumlu olup olmadığı
  • Kutup başlarının bağlantı sonrası izolasyonu
Yukarıdaki durumlara dikkat ederek akü tercihinde bulunmanız sizlere büyük ölçüde fayda sağlayacaktır. Bu faydalar sayesinde daha uzun süreler boyunca stabil bir şekilde akünüzü kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kaliteli Akü Nasıl Anlaşılır?

Kaliteli bir akü tercihinde bulunmak istiyorsanız ilk olarak üretici firmanın seçtiğiniz akü için kaç yıl garanti hizmeti sağladığına göz atabilirsiniz. Üretici firmalar ürünlerin kalitesine ve güvenilirliğine bakarak garanti süreci sağlamaktadırlar. Seçtiğiniz akünün garanti süresi ne kadar uzun ise kullanılan malzemeler ve bileşenler de aynı oranda kalitelidir. Bu sebeple akü tercih ederken genel olarak daha uzun süreli garanti sürecine sahip olan aküleri tercih etmeyi unutmayınız. Bu sayede aküyü satın aldıktan sonra meydana gelebilecek problemlerde garanti hizmetinden faydalanabilirsiniz. Aküler genel olarak oldukça dayanıklı bileşenler kullanılarak üretildiklerinden dolayı kullanım süreleri de buna bağlı olarak daha uzundur. Kaliteli bir akü tercihi yapmak istiyorsanız ilk olarak ne kadar süreyle garanti hizmeti tanındığında dikkat etmeyi unutmayınız. Autorite Bosch Car Service olarak Bosch Akü Garanti, Maslak Oto Akü işlemlerinizde araçlarınıza profesyonel ekiplerimizce oto akü işlemleri uygulanmaktadır.

İlgili Konular

Araçların Akü Bakımı Nasıl Yapılır

Araçların Akü Bakımı Nasıl Yapılır

Akülerin uzun ömürlü olması ve uzun bir süre işlevini yerine getirebilmesi için periyodik olarak bakımının yapılması gerekir. Akü bakımını yaptırmadığınız zaman aracınızın performansını düşürebileceği gibi yolda kalmanıza da sebebiyet verebilir. Dilerseniz serviste akü bakımını yaptırabileceğiniz gibi bazı küçük adımları takip ederek akü bakımınızı kendiniz de yapabilirsiniz. Akünün zayıfladığını anlamak için periyodik olarak bakımını yaptırmanız gerekir. Yeni nesil bir otomobile sahipseniz akünün üzerinde bir gösterge göreceksiniz. Göstergenin yeşil renk olması aracınızda ...

Rehbere git

Düzenli Filtre Değişiminin Faydaları

Araç filtrelerinin yılda bir ya da 15.000 km´de bir değiştirilmesi gerekir. Aksi takdirde araç motoru ciddi zarar görebilir. Araç içinde temiz hava almak ve sağlıklı bir yolculuk gerçekleştirebilmek için hava filtrelerinin Bosch Car Servise kabin filtreleri ile değiştirilmesi öneriliyor.

Rehbere git
Düzenli Filtre Değişiminin Faydaları
Sürüş Güvenliği Sistemleri ve Bakım Onarım

Sürüş Güvenliği Sistemleri ve Bakım Onarım

Araçlardaki güvenlik sistemleri hakkında sürücüler yeterli bilgiye sahip olmalıdır. Araçlarda kazaları önlemeye yönelik güvenlik sistemleri ve kaza anında sürücünün yaşamını korumaya yönelik güvenlik sistemleri kullanılır. Aracın güvenliğini sağlayan pek çok güvenlik sistemi vardır. Bu güvenlik sistemlerinin her birinin ise farklı özelliği vardır. Araçların güvenlik sistemlerinin düzenli olarak bakım ve onarımının yaptırılması hayati önem taşır. Aksi takdirde olası bir kaza anında daha büyük can ve mal kayıpları yaşanabilir.

Rehbere git

Araçların Kış Bakımı Nasıl Yapılır

Çok sevdiğiniz arabanızı kışın zorlu şartlarına karşı korumak ve güvenli sürül keyfi yaşamak için aracınızın kış bakımını yaptırmanız gerekir. Peki araç kışa nasıl hazırlanır?, Kış bakımı nasıl yapılır? sizler için derledik. Kış için arabada yapılması gereken bazı hazırlıklar vardır. Bosh Car Service, yetkili servisi profesyonel bir şekilde, araç bakım, onarım, mekanik bakım, hasar onarım, oto ekspertiz, parça değişimi, tamir ve dezenfektasyon işlemlerini yapar. Aynı zamanda bu yetkili sevisin anlaşmalı olarak hizmet sunduğu anlaşmalı filo ve sigorta şirketleri de bulunuyor...

Rehbere git
Araçların Kış Bakımı Nasıl Yapılır