Bosch Akü Garanti

Bosch Akü Garanti

Yetkili üreticiler ve firmalar tarafından sağlanan akü hizmeti kullanım süreci boyunca avantaj sağlamaktadır. Akü içerisinde meydana gelebilecek herhangi bir problemde garanti sağlayıcısından teknik destek ve değişim hizmeti temin edilebilir.

Üretici firmalar ürünlerine güvendikleri süre boyunca garanti hizmeti sağlamaktadırlar. Bu durumu göz önünde bulundurarak bir akünün garanti süresi ne kadar uzun ise kalitesi de aynı oranda artmaktadır. Bu sebeple daha uzun garanti sürecine sahip olan aküleri tercih etmeyi unutmayınız. Bu durum aldığınız ürünün kalitesini arttırmakla kalmayıp süreç boyunca teknik destek açısından da sizlere fayda sağlayacaktır. Akü garantisi hakkında daha detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Akü Garantisinin Önemi

Aküler aracımız içerisinde dikkat etmemiz gereken en önemli parçalardan biridir. Araç içerisindeki tüm elektrikli aksanlara güç sağlayan akü büyük önem taşımaktadır. Eğer eski bir akü sahibiyseniz yenisiyle değiştirilmeli ve yeni akünüzü tercih ederken bazı durumlara dikkat etmelisiniz. Bu durumlar şu şekilde sıralanabilmektedir;

  • Akünün üretici firma tarafından kaç yıl garantili olduğu
  • Sağladığı güç değeri
  • Kullanılan bileşenler ve kalitesi
  • Boyutu
  • Aracınıza uyumlu olup olmadığı
  • Kutup başlarının bağlantı sonrası izolasyonu
Yukarıdaki durumlara dikkat ederek akü tercihinde bulunmanız sizlere büyük ölçüde fayda sağlayacaktır. Bu faydalar sayesinde daha uzun süreler boyunca stabil bir şekilde akünüzü kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kaliteli Akü Nasıl Anlaşılır?

Kaliteli bir akü tercihinde bulunmak istiyorsanız ilk olarak üretici firmanın seçtiğiniz akü için kaç yıl garanti hizmeti sağladığına göz atabilirsiniz. Üretici firmalar ürünlerin kalitesine ve güvenilirliğine bakarak garanti süreci sağlamaktadırlar. Seçtiğiniz akünün garanti süresi ne kadar uzun ise kullanılan malzemeler ve bileşenler de aynı oranda kalitelidir. Bu sebeple akü tercih ederken genel olarak daha uzun süreli garanti sürecine sahip olan aküleri tercih etmeyi unutmayınız. Bu sayede aküyü satın aldıktan sonra meydana gelebilecek problemlerde garanti hizmetinden faydalanabilirsiniz. Aküler genel olarak oldukça dayanıklı bileşenler kullanılarak üretildiklerinden dolayı kullanım süreleri de buna bağlı olarak daha uzundur. Kaliteli bir akü tercihi yapmak istiyorsanız ilk olarak ne kadar süreyle garanti hizmeti tanındığında dikkat etmeyi unutmayınız. Autorite Bosch Car Service olarak Bosch Akü Garanti, Maslak Oto Akü işlemlerinizde araçlarınıza profesyonel ekiplerimizce oto akü işlemleri uygulanmaktadır.

İlgili Konular

Kış Lastiğinin Faydaları Nelerdir

Kış Lastiğinin Faydaları Nelerdir

Autarite Bosch Car Servis firması yetkili olarak mekanik bakım ve onarım, hasar onarımı, oto ekspertiz, tamir, bakım, parça değişimi ve dezenfektasyon gibi bir araç servisinde bulunan bütün Hizmetleri vermektedir. Ayrıca kurumsal olarak anlaşmalı olduğu filo ve sigorta şirketleri bulunmaktadır.

Rehbere git

Klima Gazı Kontrolü ve Değişimi

Araç kliması, piyasada bulunan yeni araçlar ve eski araçların büyük çoğunluğunda bulunan bir özelliktir. Ancak, çoğu zaman araç bakımları yapılsa da, klimalar bu bakımda çoğu zaman bu bilinmezlikten kaynaklı geri planda kalırlar. Ne kadar önemli olduğu ve bakımının düzenli yapılması gerektiği çok bilinmeyen bir gerçektir. Hatta çoğu araç kullanıcısı klimanın nasıl çalıştığı konusunda dahi bir fikir sahibi değildir.

Rehbere git
Klima Gazı Kontrolü ve Değişimi
Triger Kayışı Kaç Binde Değişir

Triger Kayışı Kaç Binde Değişir

Triger kayışının kullanımına bağlı olarak yırtılma, çizilme, yıpranma, çizilme, deformasyon ve fiziki değişimlerine bağlı olarak düzenli olarak değiştirme işleminin yapılması gerekir. Kayışın değişim süresi ile ilgili her marka kendine göre bir süre belirlemiş olup belirlenen süre içinde kayışın değiştirilmesi gerekir. Ortalama bir kayışın değişim süresi, çok sayıda markaya göre 60.000 km olup 4 yılda bir değişmesi önerilir. Aracınızda bulunan triger kayışı 4 yıllık süreyi doldurduysa belirlenen km´ye gelinmemiş olsa bile değiştirilmesi gerekir. Malzemenin yapısına bağlı ol...

Rehbere git

Sürüş Güvenliği Sistemleri ve Bakım Onarım

Araçlardaki güvenlik sistemleri hakkında sürücüler yeterli bilgiye sahip olmalıdır. Araçlarda kazaları önlemeye yönelik güvenlik sistemleri ve kaza anında sürücünün yaşamını korumaya yönelik güvenlik sistemleri kullanılır. Aracın güvenliğini sağlayan pek çok güvenlik sistemi vardır. Bu güvenlik sistemlerinin her birinin ise farklı özelliği vardır. Araçların güvenlik sistemlerinin düzenli olarak bakım ve onarımının yaptırılması hayati önem taşır. Aksi takdirde olası bir kaza anında daha büyük can ve mal kayıpları yaşanabilir.

Rehbere git
Sürüş Güvenliği Sistemleri ve Bakım Onarım