Akü

Akü

Akü araçlarda en olmazsa olmaz malzemelerden biridir. Aracın elektrik ihtiyacı bu unsur ile karşılanır. Aracınızın sağlam elektrik enerjisi alabilmesi için Maslak akü işinin başındadır. Araçların çalışmasında ve yolculuk kalitesinde elektrik enerjisi önemli görevler üstlenir.

Aracınızın yolda kalmadan güvenli ilerlemesi için servisimizin bu konuda hazırladığı hizmetler size büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Servisimizin hizmetleri içinde akü değişim hizmeti çok gerekli bir hizmettir. Artık kullanılamaz hale gelen akünün bir an evvel değişimi gereklidir. Aracın kalite ve performansını yükseltecek çalışmalar servisimizin desteği ile yapılmaktadır. Akünün yeni olması araç için önemlidir. Bakımlı ve sağlam bir akü ile araçların performansı yine beklenen seviyelerde olacaktır. Aracınızın enerji konusundaki gereksinimleri en yüksek performanslı ürünlerle karşılanmaktadır. Elektrik enerjisinin kesintisiz ve devamlı gelmesi için servisimizden desteği kolayca alabilirsiniz. Burada ortaya koyduğumuz garantili akü değişimi çalışması garanti kapsamına giren akülerde önemli bir çözüm fırsatı sağlamaktadır.

Akü Ölçümü Hizmeti

Aracınızda bulunan akünün güç ve performansını ölçmek nemlidir. Rutin bakımlar esnasında servisimizde bu konuda hizmet sunulmaktadır. Akünün kutup başları aracılığı ile servis elemanlarımız kaliteli ölçüm cihazları kullanmaktadır. Akü ölçümü hizmeti vermek için servis elemanlarımız en iyi donanımlara sahiptir. Tecrübeli ekiplerimiz çalışma metodu konusunda yine önemli imkân ve yeteneklere sahiptir. Müşterisinin isteklerini zamanında karşılayıp çözüm üretmiş olan Maslak akü araç ve yol güvenliği konusunda her zaman yanınızda olmuştur. Aracınızın gücü her zaman yerinde olmalıdır. Bu gücü devamlılık haline getirmek için servisimizin çalışmaları size yardımcı olacaktır. Aracın çalışmasında ve emniyetli yolculuk yapmasında akünün gerekliliğini aklınızdan çıkarmamanız gerekir.
 

Akü Bakımı Ve Tamir Hizmeti

Gerekli bakımlar ve araç için kontrol hizmetleri yol ve araç güvenliği için önemli konulardır. Aracın ihtiyacı olan ve karşılanması zaruret olan enerjiler konusunda akü ile elektrik enerjisi araçlara sağlanmaktadır. Gevene dayalı hizmet noktası olan Maslak akü, garanti kapsamında olan müşterilere en iyi hizmeti sunmaktadır. Garanti kapsamı dışında kalan aküler için yine yüksek hizmet standartları devreye girmektedir. Oto elektrik sisteminin en önemli paçası için çok farklı ve gerekli hizmetlerimiz öne çıkmaktadır. Gerek değişim olsun gerekse de akü bakımı ve tamir hizmeti olsun, servisimiz bu konularda çok dikkatli ve hassastır. Müşteri memnuniyeti ve araç kalitesi için önemli çalışmalar tarafımızdan yapılmaktadır. En donanımlı ve gelişmiş servis güvencesi ile hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Servisimiz sizin için her zaman güvenilir çözüm adresi olmuştur.
 

İlgili Konular

Araçların Akü Bakımı Nasıl Yapılır

Araçların Akü Bakımı Nasıl Yapılır

Akülerin uzun ömürlü olması ve uzun bir süre işlevini yerine getirebilmesi için periyodik olarak bakımının yapılması gerekir. Akü bakımını yaptırmadığınız zaman aracınızın performansını düşürebileceği gibi yolda kalmanıza da sebebiyet verebilir. Dilerseniz serviste akü bakımını yaptırabileceğiniz gibi bazı küçük adımları takip ederek akü bakımınızı kendiniz de yapabilirsiniz. Akünün zayıfladığını anlamak için periyodik olarak bakımını yaptırmanız gerekir. Yeni nesil bir otomobile sahipseniz akünün üzerinde bir gösterge göreceksiniz. Göstergenin yeşil renk olması aracınızda ...

Rehbere git

Genel Muayene ve Egzoz Emisyon Testi Ne Zaman Yapılır

Ulaşımın hızlı ve güvenli olması motorlu araçların kullanılmasıyla mümkün olmaktadır. Araçların en iyi performans ile çalışması hem zaman tasarrufu hem de konforlu bir yolculuk imkanı sunmaktadır. Araçların düzenli bakımlarının yapılması ile olası güvenlik ve mekanik sorunlarının önlenmesi mümkün olmaktadır. Hem yüksek performans ile çalışan hem de güvenli ve konforlu kullanım sunan araçlara sahip olabilmek için araç bakımı son derece önemlidir. Can güvenliği için önemli olan zorunlu bakımlar ise yasa ve yönetmelikler ile belirlenmiş durumdadır.

Rehbere git
Genel Muayene ve Egzoz Emisyon Testi Ne Zaman Yapılır
Antifiriz Hangi Ayda Koyulmalıdır

Antifiriz Hangi Ayda Koyulmalıdır

Antifiriz, motorda donmayı ve kaynamayı önleyen bir maddedir. En önemli araç sıvıları arasında yer alan antifiriz, her ne kadar halk arasında "donma karşıtı" olarak bilinse de motorda donmayı önlediği kadar aşırı sıcağı da engeller. Antifiriz, yılda bir defa değiştirilir. Genellikle antifiriz, kış aylarının başladığı Kasım ve Aralık aylarında eklenir. Gelişmiş antifirizler daha uzun ömürlü olup bazılarının 3 yıl değiştirilmesine de gerek yoktur. Antifiriz, renksiz bir alkol çeşididir. Antifiriz, motorun ve motor bağlantılarının donmasını ve kaynamasını engeller.

Rehbere git

Araçların Kış Bakımı Nasıl Yapılır

Çok sevdiğiniz arabanızı kışın zorlu şartlarına karşı korumak ve güvenli sürül keyfi yaşamak için aracınızın kış bakımını yaptırmanız gerekir. Peki araç kışa nasıl hazırlanır?, Kış bakımı nasıl yapılır? sizler için derledik. Kış için arabada yapılması gereken bazı hazırlıklar vardır. Bosh Car Service, yetkili servisi profesyonel bir şekilde, araç bakım, onarım, mekanik bakım, hasar onarım, oto ekspertiz, parça değişimi, tamir ve dezenfektasyon işlemlerini yapar. Aynı zamanda bu yetkili sevisin anlaşmalı olarak hizmet sunduğu anlaşmalı filo ve sigorta şirketleri de bulunuyor...

Rehbere git
Araçların Kış Bakımı Nasıl Yapılır