Akü

Akü

Akü araçlarda en olmazsa olmaz malzemelerden biridir. Aracın elektrik ihtiyacı bu unsur ile karşılanır. Aracınızın sağlam elektrik enerjisi alabilmesi için Maslak akü işinin başındadır. Araçların çalışmasında ve yolculuk kalitesinde elektrik enerjisi önemli görevler üstlenir.

Aracınızın yolda kalmadan güvenli ilerlemesi için servisimizin bu konuda hazırladığı hizmetler size büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Servisimizin hizmetleri içinde akü değişim hizmeti çok gerekli bir hizmettir. Artık kullanılamaz hale gelen akünün bir an evvel değişimi gereklidir. Aracın kalite ve performansını yükseltecek çalışmalar servisimizin desteği ile yapılmaktadır. Akünün yeni olması araç için önemlidir. Bakımlı ve sağlam bir akü ile araçların performansı yine beklenen seviyelerde olacaktır. Aracınızın enerji konusundaki gereksinimleri en yüksek performanslı ürünlerle karşılanmaktadır. Elektrik enerjisinin kesintisiz ve devamlı gelmesi için servisimizden desteği kolayca alabilirsiniz. Burada ortaya koyduğumuz garantili akü değişimi çalışması garanti kapsamına giren akülerde önemli bir çözüm fırsatı sağlamaktadır.

Akü Ölçümü Hizmeti

Aracınızda bulunan akünün güç ve performansını ölçmek nemlidir. Rutin bakımlar esnasında servisimizde bu konuda hizmet sunulmaktadır. Akünün kutup başları aracılığı ile servis elemanlarımız kaliteli ölçüm cihazları kullanmaktadır. Akü ölçümü hizmeti vermek için servis elemanlarımız en iyi donanımlara sahiptir. Tecrübeli ekiplerimiz çalışma metodu konusunda yine önemli imkân ve yeteneklere sahiptir. Müşterisinin isteklerini zamanında karşılayıp çözüm üretmiş olan Maslak akü araç ve yol güvenliği konusunda her zaman yanınızda olmuştur. Aracınızın gücü her zaman yerinde olmalıdır. Bu gücü devamlılık haline getirmek için servisimizin çalışmaları size yardımcı olacaktır. Aracın çalışmasında ve emniyetli yolculuk yapmasında akünün gerekliliğini aklınızdan çıkarmamanız gerekir.
 

Akü Bakımı Ve Tamir Hizmeti

Gerekli bakımlar ve araç için kontrol hizmetleri yol ve araç güvenliği için önemli konulardır. Aracın ihtiyacı olan ve karşılanması zaruret olan enerjiler konusunda akü ile elektrik enerjisi araçlara sağlanmaktadır. Gevene dayalı hizmet noktası olan Maslak akü, garanti kapsamında olan müşterilere en iyi hizmeti sunmaktadır. Garanti kapsamı dışında kalan aküler için yine yüksek hizmet standartları devreye girmektedir. Oto elektrik sisteminin en önemli paçası için çok farklı ve gerekli hizmetlerimiz öne çıkmaktadır. Gerek değişim olsun gerekse de akü bakımı ve tamir hizmeti olsun, servisimiz bu konularda çok dikkatli ve hassastır. Müşteri memnuniyeti ve araç kalitesi için önemli çalışmalar tarafımızdan yapılmaktadır. En donanımlı ve gelişmiş servis güvencesi ile hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Servisimiz sizin için her zaman güvenilir çözüm adresi olmuştur.
 

İlgili Konular

Triger Kayışı Kaç Binde Değişir

Triger Kayışı Kaç Binde Değişir

Triger kayışının kullanımına bağlı olarak yırtılma, çizilme, yıpranma, çizilme, deformasyon ve fiziki değişimlerine bağlı olarak düzenli olarak değiştirme işleminin yapılması gerekir. Kayışın değişim süresi ile ilgili her marka kendine göre bir süre belirlemiş olup belirlenen süre içinde kayışın değiştirilmesi gerekir. Ortalama bir kayışın değişim süresi, çok sayıda markaya göre 60.000 km olup 4 yılda bir değişmesi önerilir. Aracınızda bulunan triger kayışı 4 yıllık süreyi doldurduysa belirlenen km´ye gelinmemiş olsa bile değiştirilmesi gerekir. Malzemenin yapısına bağlı ol...

Rehbere git

Araçların Akü Bakımı Nasıl Yapılır

Akülerin uzun ömürlü olması ve uzun bir süre işlevini yerine getirebilmesi için periyodik olarak bakımının yapılması gerekir. Akü bakımını yaptırmadığınız zaman aracınızın performansını düşürebileceği gibi yolda kalmanıza da sebebiyet verebilir. Dilerseniz serviste akü bakımını yaptırabileceğiniz gibi bazı küçük adımları takip ederek akü bakımınızı kendiniz de yapabilirsiniz. Akünün zayıfladığını anlamak için periyodik olarak bakımını yaptırmanız gerekir. Yeni nesil bir otomobile sahipseniz akünün üzerinde bir gösterge göreceksiniz. Göstergenin yeşil renk olması aracınızda ...

Rehbere git
Araçların Akü Bakımı Nasıl Yapılır
Düzenli Filtre Değişiminin Faydaları

Düzenli Filtre Değişiminin Faydaları

Araç filtrelerinin yılda bir ya da 15.000 km´de bir değiştirilmesi gerekir. Aksi takdirde araç motoru ciddi zarar görebilir. Araç içinde temiz hava almak ve sağlıklı bir yolculuk gerçekleştirebilmek için hava filtrelerinin Bosch Car Servise kabin filtreleri ile değiştirilmesi öneriliyor.

Rehbere git

Klima Gazı Kontrolü ve Değişimi

Araç kliması, piyasada bulunan yeni araçlar ve eski araçların büyük çoğunluğunda bulunan bir özelliktir. Ancak, çoğu zaman araç bakımları yapılsa da, klimalar bu bakımda çoğu zaman bu bilinmezlikten kaynaklı geri planda kalırlar. Ne kadar önemli olduğu ve bakımının düzenli yapılması gerektiği çok bilinmeyen bir gerçektir. Hatta çoğu araç kullanıcısı klimanın nasıl çalıştığı konusunda dahi bir fikir sahibi değildir.

Rehbere git
Klima Gazı Kontrolü ve Değişimi