Akü

Akü

Akü araçlarda en olmazsa olmaz malzemelerden biridir. Aracın elektrik ihtiyacı bu unsur ile karşılanır. Aracınızın sağlam elektrik enerjisi alabilmesi için Maslak akü işinin başındadır. Araçların çalışmasında ve yolculuk kalitesinde elektrik enerjisi önemli görevler üstlenir.

Aracınızın yolda kalmadan güvenli ilerlemesi için servisimizin bu konuda hazırladığı hizmetler size büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Servisimizin hizmetleri içinde akü değişim hizmeti çok gerekli bir hizmettir. Artık kullanılamaz hale gelen akünün bir an evvel değişimi gereklidir. Aracın kalite ve performansını yükseltecek çalışmalar servisimizin desteği ile yapılmaktadır. Akünün yeni olması araç için önemlidir. Bakımlı ve sağlam bir akü ile araçların performansı yine beklenen seviyelerde olacaktır. Aracınızın enerji konusundaki gereksinimleri en yüksek performanslı ürünlerle karşılanmaktadır. Elektrik enerjisinin kesintisiz ve devamlı gelmesi için servisimizden desteği kolayca alabilirsiniz. Burada ortaya koyduğumuz garantili akü değişimi çalışması garanti kapsamına giren akülerde önemli bir çözüm fırsatı sağlamaktadır.

Akü Ölçümü Hizmeti

Aracınızda bulunan akünün güç ve performansını ölçmek nemlidir. Rutin bakımlar esnasında servisimizde bu konuda hizmet sunulmaktadır. Akünün kutup başları aracılığı ile servis elemanlarımız kaliteli ölçüm cihazları kullanmaktadır. Akü ölçümü hizmeti vermek için servis elemanlarımız en iyi donanımlara sahiptir. Tecrübeli ekiplerimiz çalışma metodu konusunda yine önemli imkân ve yeteneklere sahiptir. Müşterisinin isteklerini zamanında karşılayıp çözüm üretmiş olan Maslak akü araç ve yol güvenliği konusunda her zaman yanınızda olmuştur. Aracınızın gücü her zaman yerinde olmalıdır. Bu gücü devamlılık haline getirmek için servisimizin çalışmaları size yardımcı olacaktır. Aracın çalışmasında ve emniyetli yolculuk yapmasında akünün gerekliliğini aklınızdan çıkarmamanız gerekir.
 

Akü Bakımı Ve Tamir Hizmeti

Gerekli bakımlar ve araç için kontrol hizmetleri yol ve araç güvenliği için önemli konulardır. Aracın ihtiyacı olan ve karşılanması zaruret olan enerjiler konusunda akü ile elektrik enerjisi araçlara sağlanmaktadır. Gevene dayalı hizmet noktası olan Maslak akü, garanti kapsamında olan müşterilere en iyi hizmeti sunmaktadır. Garanti kapsamı dışında kalan aküler için yine yüksek hizmet standartları devreye girmektedir. Oto elektrik sisteminin en önemli paçası için çok farklı ve gerekli hizmetlerimiz öne çıkmaktadır. Gerek değişim olsun gerekse de akü bakımı ve tamir hizmeti olsun, servisimiz bu konularda çok dikkatli ve hassastır. Müşteri memnuniyeti ve araç kalitesi için önemli çalışmalar tarafımızdan yapılmaktadır. En donanımlı ve gelişmiş servis güvencesi ile hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Servisimiz sizin için her zaman güvenilir çözüm adresi olmuştur.
 

İlgili Konular

Düzenli Filtre Değişiminin Faydaları

Düzenli Filtre Değişiminin Faydaları

Araç filtrelerinin yılda bir ya da 15.000 km´de bir değiştirilmesi gerekir. Aksi takdirde araç motoru ciddi zarar görebilir. Araç içinde temiz hava almak ve sağlıklı bir yolculuk gerçekleştirebilmek için hava filtrelerinin Bosch Car Servise kabin filtreleri ile değiştirilmesi öneriliyor.

Rehbere git

Genel Muayene ve Egzoz Emisyon Testi Ne Zaman Yapılır

Ulaşımın hızlı ve güvenli olması motorlu araçların kullanılmasıyla mümkün olmaktadır. Araçların en iyi performans ile çalışması hem zaman tasarrufu hem de konforlu bir yolculuk imkanı sunmaktadır. Araçların düzenli bakımlarının yapılması ile olası güvenlik ve mekanik sorunlarının önlenmesi mümkün olmaktadır. Hem yüksek performans ile çalışan hem de güvenli ve konforlu kullanım sunan araçlara sahip olabilmek için araç bakımı son derece önemlidir. Can güvenliği için önemli olan zorunlu bakımlar ise yasa ve yönetmelikler ile belirlenmiş durumdadır.

Rehbere git
Genel Muayene ve Egzoz Emisyon Testi Ne Zaman Yapılır
Klima Gazı Kontrolü ve Değişimi

Klima Gazı Kontrolü ve Değişimi

Araç kliması, piyasada bulunan yeni araçlar ve eski araçların büyük çoğunluğunda bulunan bir özelliktir. Ancak, çoğu zaman araç bakımları yapılsa da, klimalar bu bakımda çoğu zaman bu bilinmezlikten kaynaklı geri planda kalırlar. Ne kadar önemli olduğu ve bakımının düzenli yapılması gerektiği çok bilinmeyen bir gerçektir. Hatta çoğu araç kullanıcısı klimanın nasıl çalıştığı konusunda dahi bir fikir sahibi değildir.

Rehbere git

Sürüş Güvenliği Sistemleri ve Bakım Onarım

Araçlardaki güvenlik sistemleri hakkında sürücüler yeterli bilgiye sahip olmalıdır. Araçlarda kazaları önlemeye yönelik güvenlik sistemleri ve kaza anında sürücünün yaşamını korumaya yönelik güvenlik sistemleri kullanılır. Aracın güvenliğini sağlayan pek çok güvenlik sistemi vardır. Bu güvenlik sistemlerinin her birinin ise farklı özelliği vardır. Araçların güvenlik sistemlerinin düzenli olarak bakım ve onarımının yaptırılması hayati önem taşır. Aksi takdirde olası bir kaza anında daha büyük can ve mal kayıpları yaşanabilir.

Rehbere git
Sürüş Güvenliği Sistemleri ve Bakım Onarım